BRýLE WILEY X ARROW POLARIZED - AMBER

 
 
 
000PredSezonnýVýpredajWileyX_CZ.png 01,Wiley_X_+_Contour_PSF_CZ.png 0doprava_cz.png BL10+tactical_large_banner_CZ__(1).jpg Capture.JPG Raider_SK_(1).jpg
 
 
 
 
 
 

Wiley X

brýle WILEY X ARROW Polarized - Amber

Výrobce:WILEY X
Kód:CCARR01
Dostupnost
Dostupnost: 3 dny
Zvolte variantu:
ObrázekNázevDostupnostCenaKoupit
Varianta Obrúčok: Matte Black, Typ šošovky: Black Opps – Grey
CCARR01
3 dny 3.051,89 Kč
  Varianta Obrúčok: Matte Layered Tortoise, Typ šošovky: Polarized – Amber
CCARR08
3 dny 4.059,89 Kč
  Varianta Obrúčok: Matte Black
xxx
3 dny 3.444,00 Kč
Ušetříte: 1.008,11 Kč Varianta Obrúčok: Matte Black, Typ šošovky: Black Opps – Grey: 2.543,24 Kč bez DPH
3.051,89 Kč s DPH
Běžná cena: 4.060,00 Kč
:

Popis:

Kombinace elegantního rámečku želvovinového vzoru a vysoce funkčních jantarových čoček dělá z Wiley X Arrow brýle vhodné pro jakoukoli situaci. Od nošení k obleku, po skákání s padákem. Vynikají robustním rámečkem a silnými stranicemi, což dává vzniknout pocitu, že jsou za nimi naše oči v dokonalém bezpečí. A oprávněně. Ochranné vlastnosti brýlí jsou certifikované podle standardů ANSI. Ty jsou navíc v této sérii umocněny možností připnout na rámečky gasket ze speciální pěny. Ten zabraňuje průniku jakéhokoli znečištění, proudícího vzduchu či odraženého slunečního záření pod brýle a oči jsou tak dokonale chráněny.

Stranice potažené přilnavým gumovým materiálem zajišťují pevné a bezpečné usazení brýlí. V extrémních situacích lze navíc stranice zcela vyměnit za elastický pásek kolem hlavy.

Osmivrstvé polykarbonátové čočky jsou extrémně odolné. Jejich svrchní vrstva brání poškrábání, hydrofobní a antistatický povrch odpuzuje vodu a nečistoty. Polarizační filtr chrání oči před odráženým světlem a UV filtr zabraňuje průchodu 100 % škodlivého slunečního záření.

Jantarové zabarvení této polarizované čočky navíc výrazně redukuje prudké sluneční záření a vykresluje kontrasty při inverzi. Zdokonaluje vnímání hloubky. Brýle jsou proto ideální pro rybaření, golf, tenis a mnohé další oblíbené volnočasové aktivity.