BRýLE WILEY X ARROW BLACK OPPS - SMOKE GREY

 
 
 
000PredSezonnýVýpredajWileyX_CZ.png 01,Wiley_X_+_Contour_PSF_CZ.png 0doprava_cz.png BL10+tactical_large_banner_CZ__(1).jpg Capture.JPG Raider_SK_(1).jpg
 
 
 
 
 
 

Wiley X

brýle WILEY X ARROW Black Opps - Smoke Grey

Výrobce:WILEY X
Kód:CCARR01
Dostupnost
Dostupnost: 3 dny
Zvolte variantu:
NázevDostupnostCenaKoupit
Varianta Obrúčok: Matte Black, Typ šošovky: Black Opps – Grey
CCARR01
3 dny 3.051,89 Kč
Varianta Obrúčok: Matte Black, Typ šošovky: Polarized – Yellow
CCARR11
3 dny 4.059,89 Kč
Varianta Obrúčok: Matte Layered Tortoise, Typ šošovky: Polarized – Amber
CCARR08
3 dny 4.059,89 Kč
Varianta Obrúčok: Matte Black, Typ šošovky: Black Opps – Grey: 2.543,24 Kč bez DPH
3.051,89 Kč s DPH
:

Popis:

Brýle řady Wiley X Arrow vynikají robustním rámečkem a silnými stranicemi, což dává vzniknout pocitu, že jsou za nimi naše oči v dokonalém bezpečí. A oprávněně. Ochranné vlastnosti brýlí jsou certifikované podle standardů ANSI. Ty jsou navíc v této sérii umocněny možností připnout na rámečky gasket ze speciální pěny. Ten zabraňuje průniku jakéhokoli znečištění, proudícího vzduchu či odraženého slunečního záření pod brýle a oči jsou tak dokonale chráněny.

Stranice potažené přilnavým gumovým materiálem zajišťují pevné a bezpečné usazení brýlí. V extrémních situacích lze navíc stranice zcela vyměnit za elastický pásek kolem hlavy.

Polykarbonátové čočky s vysokou odolností odfiltrují 100 % UV záření. Kouřově šedé zbarvení se světelnou propustností 15 % maximálně snižuje oslňující světelné odlesky a nezkresluje barvy. Vynikající za jasných až oslňujících světelných podmínek.