BRýLE WILEY X TOBI POLARIZED - SILVER FLASH SMOKE GREY

 
 
 
000PredSezonnýVýpredajWileyX_CZ.png 00jarna_zlava_CZ.png 01,Wiley_X_+_Contour_PSF_CZ.png 0doprava_cz.png Backdraft_banner.jpg Baxter_Banner_(1).jpg BL10+tactical_large_banner_CZ__(1).jpg Raider_SK_(1).jpg Voodoo_CZ_(1)_1.jpg
 
 
 
 

Sluneční brýle

brýle WILEY X TOBI Polarized - Silver Flash Smoke Grey

Výrobce:WILEY X
Kód:ACTOB04
Dostupnost
Dostupnost: 14 dnu
Zvolte variantu:
ObrázekNázevDostupnostCenaKoupit
Typ šošovky: Polarized– Silver Flash– Smoke Grey
ACTOB04
14 dnu 2.492,00 Kč
Ušetříte: 1.568,00 Kč Typ šošovky: Polarized– Silver Flash– Smoke Grey: 2.076,67 Kč bez DPH
2.492,00 Kč s DPH
Běžná cena: 4.060,00 Kč
:

Popis:

Brýle Wiley X Tobi zaujmou na první pohled svým odlehčeným a elegantním designem. Absence obruby jim ale nikterak neubírá na funkčnosti. Jejich ochranné vlastnosti jsou certifikovány podle standardů ANSI. Díky speciálnímu gumovému povrchu nosníku a stranic jsou brýle maximálně pohodlné a drží na obličeji i v pohybově náročných situacích.

Osmivrstvá čočka z polykarbonátu je extrémně odolná, její svrchní vrstva brání poškrábání, hydrofobní a antistatický povrch odpuzuje vodu a nečistoty. Polarizační filtr chrání oči před odráženým světlem a UV filtr zabraňuje průchodu 100 % škodlivého slunečního záření.

Silver flash smoke grey se světelnou propustností 13 % je jednou z nejtmavších polarizovaných čoček, které Wiley X nabízí. Z-oxide zrcadlová vrstva excelentně odstraňuje záblesky během jasných slunečných dnů.